דיווח על תקלה

  • ja-news-1
  • ja-news-3

אנשי קשר מועצה מקומית כפר ורדים

לשכת ראש המועצה

מועצה

 

04-9977142

 

 

 כתובת מייל

ראש המועצה

סיון יחיאלי

04-9977142

 

052-7397775

sivan@k-vradim.org.il

 

מנכ"ל המועצה

אביעד כהן

 

207

 

aviad@k-vradim.org.il

 

מנהלת לשכת ראש המועצה

ענת מינסטר

04-9977142

101

052-3434728

anat@k-vradim.org.il

 

מזכירות המועצה

כוכי ציפרוט

04-9977142

111

052-5224923

mazkirut@k-vradim.org.il

 

מבקרת מועצה

צילה רוסמן עדני

04-9977142

121

052-3987043

mevaker@k-vradim.org.il

 

בטחון רכש ותרבות

קב"ט

תושיה סוחריאנו

04-9977142

203

052-4296700

Bitachon@k-vadim.org.il

 

סייר/פקח

סער גולדשלגר

 

203

052-4296702

 Saar@k-vradim.org.il

 

גזברות

גזבר

אילן עמרם

04-9977142

104

052-4296671

gizbar@k-vradim.org.il

 

גביה

רותי וינר

 

114

052-2374455

ruth@k-vradim.org.il

גביה

זהבה כהן

 

122

 

zehavac@k-vradim.org.il

 

הנהלת חשבונות

נעמי רוזנברג

 

123

 

Noemi@k-radim.org.il

 

הנהלת חשבונות

סאפי עאסי

 

118

 

Safi@k-vradim.org.il

 

שכר

סילוי ישראל

 

110

052-4296697

Silvi@k-vradim.org.il

 

הנדסה ואחזקה

מנהל תשתיות ואחזקה

ציון דרור

9977142

105

052-4296711

zion@k-vradim.org.il

 

מהנדס המועצה

שי קולונימוס

 

204

052-8343962

shay@k-vradim.org.il

 

עוזרת למהנדס המועצה

טל בנימין

 

 

058-4434728

Handasa@k-vradim.org.il

אחזקה

עדנאן סלימאן

 

20

052-4296685

Adnan@k-vradim.org.il

 

איכו"ס

מוטי מזרחי

 

107

052-4296689

moty@k-vradim.org.il

 

חשמלאי

אבו-יוסף חוסיין

 

202

052-4296686

abuyosef1511@gmail.com

 

רווחה

מנהלת מח'

שרותים חברתיים

אילנה אלמוג

9979220

 

052-4600453

revah@-kfarvradim.co.il

 

עו"ס

מיכל ברק

 

 

052-5224925

 

עו"ס

רחל נופר

 

 

052-2816602

revaha@kfarvradim.co.il

 

רכז נוער

בועז בן-פורת

8338355

 

052-4296673

noar@k-vradim.org.il

 

חינוך

מנהלת מח' חינוך

ורד אמר

9977142

102

052-4296677

vered@k-vradim.org.il

 

מזכירת חינוך

לורן עמר

9977142

120

050-3482176

education@k-vradim.org.il

מרכז קהילתי כפר-ורדם

מנהלת מרכז קהילתי

ליאת בלכר

8338355

 

050-7688702

liatb@k-vradim.org.il

liatb@matnasim.org.il

 

מזכירת מרכז קהילתי

עופרה קרסנטי

8338355

 

052-3725199

ofra_ka@walla.co.il

 

מועצה מקומית כפר ורדים

מסנן
הצגת # 
שם תפקיד טלפון נייד פקס
מועצה מקומית כפר ורדים 04-9977142 04-9979131