Close Button
Emergency Image

יחידה שם מלא ותפקיד דואל נייד טלפון שלוחה
לשכת ראש המועצה
אייל שמואלי
ראש המועצה
eyal@k-vradim.org.il
0546431177
049076703
703
לשכת ראש המועצה
תמי חצ'ואל
מנכ"לית המועצה
tami@k-vradim.org.il
052-442-5556
701
לשכת ראש המועצה
רעות זיו-להט
מנהלת לשכה
lishka@k-vradim.org.il
0544993427
049076701
701
לשכת ראש המועצה
כוכי ציפרוט
מזכירה המועצה
Mazkirut@k-vradim.org.il
0525224923
049076700
700
אגף ביטחון ורכש
תושיה סוחריאנו
קב"ט
bitachon@k-vradim.org.il
0524296700
049076708
708
אגף ביטחון ורכש
סער גולדשלגר
פקח/סייר
Saar@k-vradim.org.il
0524296702
גזברות
אילן עמרם
גזבר
gizbar@k-vradim.org.il
0524296671
049076704
704
גזברות
רותי וינר
גבייה
ruth@k-vradim.org.il
049076714
714
גזברות
זהבה כהן
גבייה
zehavac@k-vradim.org.il
0587574882
049076710
710
הנהח
סאפי עאסי
Safi@k-vradim.org.il
0506720717
049076723
723
הנהח
לירון אליהו
liron@k-vradim.org.il
0523858517
049076712
712
שכר
קלודין נבואני
klodeen@k-vradim.org.il
049076707
707
אגף הנדסה
נועם מסד
מהנדס
mehandes@k-vradim.org.il
054-2495006
049076713
713
אגף הנדסה
טל בנימין
רכזת רישוי ופיקוח
Handasa@k-vradim.org.il
0584434728
049076719
719
אגף שפ''ע
bitachon@k-vradim.org.il
אגף אחזקה
עדנאן סלימאן
אחזקה
Adnan@k-vradim.org.il
0524296685
049076715
715
אגף אחזקה
מוטי מזרחי
איכו"ס
moty@k-vradim.org.il
0524296689
049076716
716
אגף אחזקה
אבנר ברזילי
וטרינר
Avner@k-vradim.org.il
0524296699
049076706
706
אגף אחזקה
אבו יוסף חסיין
חשמלאי
hashmal@k-vradim.org.il
0524296686
049076721
721
אגף אחזקה
סלאח
אחזקה
052496682
אגף חינוך
לורן עמר
מזכירה מחלקת החינוך
education@k-vradim.org.il
0503482176
049076706
706
אגף חינוך
חני יאיר
מנהלת מחלקת חינוך
hanny@k-vradim.org.il
0523429000
049076720
720
אגף חינוך
שירי סלע
קב"ס
kbs@k-vradim.org.il
049076709
709
אגף חינוך
גלית פטשניק
מנהלת מוגנות קהילתית
galitp@k-vradim.org.il
0524296673
717
אגף רווחה
ענת גנץ
מנהלת מח' רווחה
anatg@k-vradim.org.il
0525798042
אגף רווחה
אילנה אלמוג
עו"ס
revaha@kfarvradim.co.il
0524600453
אגף רווחה
רחלי נופר
עו"ס
rachel@k-vradim.org.il
0522816602
אגף רווחה
מירב בן-יעקב
עו"ס
merav@k-vradim.org.il
0504292090
אגף רווחה
אנג'ל מנגוני
עו"ס
angel@k-vradim.org.il
0585816693
אגף רווחה
יפה אליהו
מזכירה
miskal@kfarvradim.co.il
0524296670