קישור לטופס אישור תושב מקוון

הצטרפו לקבלת מיילים מהמועצה

אנא מלאו את הפרטים

הסבר למילוי טופס אישור תושב מקוון

לנוחיות התושבים בחודש ינואר הקרוב יונפק אישור תושב גורף לתושבים הזכאים ויחולק בתיבות הדואר.

במקרים של אישור תושב חריג - תושב חדש שמתגורר ביישוב פחות משנה, תושב שגר בשכירות ואינו משלם מיסים במועצה או בוגרים שגרים בבית ההורים - ניתן למלא טופס מקוון באתר המועצה  תחת גזברות - טפסים – טופס מקוון לאישור תושב.

יש למלא את הטופס  ולחתום על הבקשה.

בטופס המקוון בשדה – אל -יש למלא את כתובת המייל של מזכירות המועצה -  Mazkirut@k-vradim.org.il  ובשדה – מאת – יש למלא את כתובת הדואר האלקטרוני של השולח.

כמו כן לשלוח בצרופות – צילום ת.ז. של המבקש כולל  ספח, חוזה שכירות תקף במקרה של תושב שגר בשכירות ואינו משלם מיסים. המועצה תנפיק את האישור ותשלח למבקש הבקשה. לאחר קבלת אישור תושבות, על התושב להדפיס ולחתום על האישור לפני מסירתו למעסיק ו/או לרשויות המס או לכל דורש.  

 

הזכאות להנחה במס ניתנת לתושב קבוע של אחד מן היישובים המזכים בהנחה. התושבות נקבעת ע''י מספר מבחנים שהעיקרי בהם הוא מיקום ''מרכז חייו'' של התושב. כדי לוודא היכן מרכז חייך, אנו נזקקים למידע על מקום מגוריהם של בני משפחתך לרבות בן/בת הזוג, ילדים, הורים (לסטודנטים וצעירים רווקים), מקום עבודת בן/בת זוגך, ומיקום מוסדות החינוך בהם לומדים ילדיך. לפיכך עליך להציג בפני עובד/ת הרשות בנוסף לתעודת הזהות מסמכים עפ''י הדרישה כגון: חוזה שכירות (כשהדירה אינה בבעלותך), חשבון מים - בו מצוינים פרטי המבקש/ת וכתובת המגורים, סניף קופת חולים אליו את/ה ובני המשפחה משתייכים, וכד'. כל הפרטים הנ''ל נדרשים כחלק מהבקרות שמטרתן הבטחת מתן הנחה במס אך ורק למי שזכאי/ת לה. לתשומת לבך: לאור פסיקת בית המשפט, נישום המנהל ''מרכז חיים כפול'' איננו זכאי להקלה במס המיועדת לתושב יישוב מזכה. אנו מודים לך על שיתוף הפעולה

Up

חוק חופש המידע - להורדה

חוק חופש המידע - להורדה
גודל הקובץ:
95.18 kB
תאריך:
23 מאי 2013
הורדות:
8 x
 
 
 
Powered by Phoca Download