מבקר המועצה

מבקר המועצה ופניות הציבור

 

מבקר המועצה:               רן ליאון

טלפון נייד:                      050-4919041             

כתובת דואר אלקטרוני:       This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

מועצה מקומית כפר-ורדים

 

8.11.15

צילה עודני רוסמן מבקרת-פנים חדשה במועצה, נכנסה לתפקידה בחודש האחרון.

צילה, אשר שימשה כמבקרת פנים במועצה מקומית אליכין משנת 2007, עבדה לפני-כן במשרד הפנים במחוז מרכז ובמחוז תל אביב כקצינת מחוז/ממונה רשויות, עם התמחות בנושא תקציבים ועניינים הקשורים בביקורת.

צילה בעלת תואר שני במדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב, התמחות תקצוב וניהול, וכן לימודי תעודה בביקורת פנימית במסגרת לימודי חוץ באוניברסיטת חיפה בשיתוף עם משרד הפנים והשלטון המקומי.

צילה עדני רוסמן, המבקרת החדשה: "מהיכרותי הקצרה והנעימה עם בעלי התפקידים במועצה ונבחריה, נראה לי שנכנסתי למשפחה חמה, אינטיליגנטית, נעימה ומכילה. מקווה לשיתוף פעולה מלא מצד כולם בנעימות ותוך כדי שיח מכובד. "

ראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיוון יחיאלי: "תפקיד המבקר הפנימי בכל ארגון הינו תפקיד חשוב, הנועד לייעל את תהליכי הארגון תוך כדי ובדיעבד  . לצורך ביצוע עבודת הביקורת נדרש שיתוף פעולה עם כל בעלי התפקידים תוך שקיפות מלאה. המבקר אינו "מאיים" על הארגון,  תפקידו הוא להצביע על כשלים ולהציע פתרונות אפשריים לאנשי הביצוע. מהכרותי הקצרה עם צילה התרשמתי כי נועם הליכותיה ותבונתה יסייעו לה בתפקידה המורכב הזה, ואני מאחל לה בשמי ובשם כל תושבי כפר ורדים הצלחה בתפקיד החדש."