אומרים תודה למתנדבי מד"א

 

 

5/2/18

 

ביום שני  5/2/18 התקיים במרכז ההפעלה, מפגש הוקרה למתנדבי נוער מד"א מכפר ורדים, ומסיימי קורס חובשים נהגי אמבולנס מתנדבים במד"א.

24 חניכים מהסביבה וחלקם תושבי כפר ורדים סיימו בשבועות האחרונים קורס  חובשים נהגי אמבולנס את הקורס הדריך וליווה אלון גולדשטיין אחראי תחנת מד"א מעלות.

הקורס הינו קורס משולב לחובשי רפואת חירום ולנהגי אמבולנס.  בין הנושאים הנלמדים הוכשרו המתנדבים לטפל במגוון רחב של נושאים - החייאה, מתן טיפול במצבי חירום רפואיים, טיפול בטראומה, מצבי חירום לבביים, טיפול בפצוע, טיפול באוכלוסיות מיוחדות, גניקולוגיה, פדיאטריה, התנסות מעשית ועוד. בנוסף נערך טקס השקת אופנוע מד"א שמפעיל אותו ערן לפל כונן מד"א ומתנדב פעיל 7 שנים.

אלון גולדשטיין אחראי תחנת מד"א מעלות: ”אני מבקש לברך את הכוננים החדשים בכפר ורדים, הכוננים יתנו מענה רפואי ומקצועי לתושבים עד להגעת האמבולנס. אני מבקש להודות לתושיה קב"טית המועצה על הליווי והתמיכה בקורס. אנו מאמינים שבחודשים הקרובים נצליח להפעיל אמבולנס מד"א בכפר ורדים על ידי המתנדבים שסיימו את הקורס"

סיון יחיאלי ראש המועצה  המקומית כפר ורדים: “כל המציל נפש אחת כאילו הציל עולם ומלואו.  אני מבקש להביע תודה והערכה למד"א ולמתנדבים הרבים שעברו את ההכשרה. מדובר בתוספת של כוח אדם מיומן בהצלת חיים ועזרה ראשונה ועבורנו יש לדבר  משמעות חשובה הן בשגרה ובוודאי בחירום. בנוסף, הימצאותו של כונן רכוב על אופנוע תקצר זמני תגובה משמעותיים ועל כך תודה למד"א ולערן לפל.”.

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות:

ענת מינסטר

מנהלת לשכת ראש המועצה/ דוברות

052-3434728

04-9977142 שלוחה 101