שני, 26 פברואר 2018 11:09

ביקור אלוף פיקוד העורף, תמיר ידעי, במועצה המקומית כפר ורדים

Written by 
Rate this item
(0 votes)

  

ביום ראשון (25/2), נערך ביקור של מפקד פיקוד העורף, האלוף תמיר ידעי במועצה המקומית כפר ורדים. במהלך הביקור, הציג ראש המועצה סיון יחיאלי, את העשייה בתחום החירום.

ראש המועצה, סיון יחיאלי, הציג בפני האלוף את היישוב, את מערך החירום, האתגרים והצרכים בשעת חירום ואת הפערים הגדולים בחלק מיישובי קו העימות. עוד ציין יחיאלי את מערך המתנדבים ביישוב ואת חשיבותם בשמירה על רציפות תפקודית והקשר של הרשות עם התושבים בחירום ובשגרה.

יחיאלי:  "הרשות עושה ככל שביכולתה על מנת להכין את היישוב לחירום. אני מודה לפיקוד העורף על שיתוף הפעולה ההדוק בכל הרמות. בעת הזו אנחנו חייבים לעשות מעשה מול התושבים על מנת לאפשר לכל משפחה להכין עצמה כראוי. הכנה נכונה מתחילה ברמת המדינה והרשויות, וממשיכה ברמת הקהילה והמשפחה. זהו התנאי לעורף איתן אשר יעמוד בכל אתגר ויאפשר לצה"ל לפעול בחכמה, לקחת את הזמן ולנצח אם חס וחלילה תפרוץ מלחמה. הדברים נכונים בכל מדינת ישראל ובמיוחד אצלנו ביישובי קו העימות.

אלוף תמיר ידעי – מפקד פיקוד העורף: " הרשות המקומית הינה אבן היסוד במוכנות לחירום.

בראש ובראשונה נדרשת תפיסה ותוכנית עבודה סדורה. רשות שתשכיל לעשות זאת, תדע לשמור על הרציפות התפקודית ותגן על חוסן תושביה.

כפר ורדים מציגה רמת מוכנות גבוהה.

פיקוד העורף ימשיך לתמוך בכפר ורדים ככל שיידרש על מנת להגיע מוכנים ככל הניתן לשעת חירום.

במפגש נכחו: מטעם המועצה – וועדת מל"ח,  מטעם פיקוד העורף: מפקד מחוז צפון פיקוד העורף - אל"מ איציק בר, יעקב סגס - רע"ן אוכלוסייה, נציג רשות חירום לאומית – פויאז עאמר, נציג משרד הפנים  - מר אורנשטיין משה, רס"ן במיל ערן גרטלר – מפקד היקל"ר וקצין הגמ"ר – סא"ל יניב קריאף.

 

 

 

 

 

לפרטים נוספים ניתן לפנות:

ענת מינסטר

מנהלת לשכת ראש המועצה/ דוברות

052-3434728

04-9977142 שלוחה 101 

Read 211 times Last modified on שני, 26 פברואר 2018 11:18