פתיחת שנת הלימודים בכפר ורדים

2/9/18

 

שנת הלימודים תשע"ז נפתחה בהתרגשות ובשמחה רבה וללא תקלות . 1734 תלמידים החלו את שנת הלימודים בכפר ורדים, מהם  65 ילדים בפעוטוני החורש, 163 ילדים בגני הילדים בכפר, 465 תלמידים בבית הספר היסודי קשת, 253 בחטיבת הביניים "אמירים" ו- 198 תלמידים בתיכון  "אמירים".  590 תלמידים בבית הספר הניסויי תפן. את התלמידים במסגרות השונות קיבלו  מורים ואנשי צוות, שלא הצליחו להסתיר את התרגשותם.

חני יאיר, מנהלת מחלקת חינוך: "מבקשת לאחל לכל המנהלים שלנו, לצוותי החינוך ואחרונים חביבים לתלמידים בביה"ס ובגני הילדים והוריהם , שתהא שנת תשע"ט שנה של צמיחה והצמחה

שת"פ פורה ומפרה, יחד ומתוך שותפות לדרך נמשיך ליצור עתיד מבטיח לילדנו."

 סיון יחיאלי ראש המועצה המקומית כפר ורדים: “ברכות ואיחולי הצלחה איתי דינר - המנהל החדש של תפן. אני מבקש להודות ולהביע הערכה לצוותי ההנדסה ואחזקה של המועצה על הכנה מיטבית של מוסדות החינוך לשנת הלימודים. אני מבקש להודות לכל המורים, הגננות, הסייעות, הצוותים החינוכיים, והמנהלים שעושים ביחד חינוך באהבה, על ההשקעה והמסירות הרבה שמאפשרת לנו להמשיך ולהשתפר.

בשם חברי מועצת כפר ורדים ועובדיה אני מאחל לכל התלמידים והצוותים החינוכיים שנת לימודים טובה. שנה פוריה, שמחה, בטוחה ומוצלחת.

 

 

עוד בקטגוריה זו: « כפר ורדים חוגג 34