שלישי, 25 דצמבר 2018 23:09

ביקור דר אורנה שמחון מנהלת מחוז צפון בכפר ורדים

היום, 25.12.18, ביקרה מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך, דר' אורנה שמחון במועצה המקומית כפר ורדים.

במהלך היום ביקרה יחד עם ראש המועצה המקומית כפר ורדים, אייל שמואלי ,במוסדות החינוך במועצה, ביניהם: ביה"ס קשת , ביה"ס אמירים, בית ספר תפן ובגן ביער.

מנהלת מחוז צפון של משרד החינוך, ד"ר אורנה שמחון אמרה במהלך הביקור: "מערכת החינוך בכפר ורדים , כלת פרס החינוך הארצי ל-2015 עושה חייל בהישגים בבגרות, בערכים ובחברתיות. ייחודה בבולטות בערך הסובלנות, ההכלה וקבלת האחר והשונה ובשותפות הורים. זוהי מערכת קסומה , מרתקת ומעוררת השראה ומחובתנו לסייע לה להעצים הצלחות, הישגים וערכים, כולל הפיכת הישוב למודל לחינוך מוטה עתיד ( בדגש על : יצירתיות. חדשנות ויזמות) וכך, אכן, נעשה".

דברי מנהלת מחלקת החינוך במועצה, גב' חני יאיר: "שמחנו על ההזדמנות לעצור את מרוץ היום יום שלנו ולהביט על העשייה המבורכת בכל מסגרות החינוך שלנו. עשייה הנפרשת על הרצף החינוכי כולו- החל בגן הילדים ועד כתה י"ב ולאורך כל שעות היממה בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי. אני  מבקשת להודות לנטלי גרונסטדת המפקחת המתכללת ולאורלי ירוסלבסקי מפקחת על החינוך הבלתי פורמלי ולאפרת גליק מנהלת המתי"א על שותפות אמתית והכנה למען קידום כל ילדי כפר ורדים".

דברי ראש המועצה, מר אייל שמואלי במהלך הביקור: "אני מבקש להודות למנהלת המחוז ד"ר אורנה שמחון על השותפות האמיצה והתמיכה לאורך שנים במערכת החינוך שלנו. לשמחתי אורנה בחרה להגיע לכפר ורדים ולהקדיש יום שלם לביקור במערכת החינוך. ביקרנו בכל מסגרות החינוך וראינו פדגוגיה מוטת עתיד במיטבה, יצירתיות ואהבת אדם. במהלך הביקור הכריזה מנהלת המחוז על כך שמערכת החינוך שלנו תיכנס בשנה הבאה לתכנית פיילוט של משרד החינוך שמטרתה קידום פדגוגיה חדשנית. כמו כן מנהלת המחוז תעניק לנו סיוע בפיתוח מענה חינוכי משמעותי לכל תלמיד.  אני רוצה להודות לחני יאיר מנהלת מחלקת החינוך ולצוות המנהלים שלנו -איריס לביא, ענת שוורץ, שרון בינדר, מרב לבקוביץ', איתי דינר וגלי רז, כולם מנהיגים פדגוגיים המובילים  את מערכת החינוך בכפר למצוינות של ערכים והישגים גם יחד".

עוד בקטגוריה זו: ישיבת מועצה חגיגית »