Close Button
Emergency Image

      אנשי קשר

      יחידה שם מלא ותפקיד דואל נייד טלפון שלוחה
      לשכת ראש המועצה
      אייל שמואלי
      ראש המועצה
      0546431177
      049076703
      703
      לשכת ראש המועצה
      תמי חצ'ואל
      מנכ"לית המועצה
      0524425556
      049076702
      701
      לשכת ראש המועצה
      שלומית פריבר
      מנהלת לשכה
      0504251205
      049076701
      701
      לשכת ראש המועצה
      רותי רביב
      מזכירה המועצה
      0544950311
      049076700
      700
      לשכת ראש המועצה
      רונית אפסון - מבקרת המועצה וממונה תלונות הציבור
      0548116851
      מחלקת ביטחון
      תושיה סוחריאנו
      קב"ט
      0524296700
      049076708
      708
      מחלקת ביטחון
      סער גולדשלגר
      פקח/סייר
      0524296702
      גזברות
      --
      גזבר
      049076704
      704
      גזברות
      עביר ג'ריס
      גבייה
      049076714
      714
      גזברות
      שני לחיאני
      גבייה
      0585676560
      046018113
      גזברות
      סאפי עאסי
      הנהלת חשבונות
      0506720717
      049076723
      723
      גזברות
      לירון אליהו
      הנהלת חשבונות
      0523858517
      049076712
      712
      גזברות
      אורטל גורש
      חשבת שכר
      049076707
      מחלקת חינוך
      טל' : 04-9076706
      מחלקת חינוך
      חני יאיר
      מנהלת מחלקת חינוך
      0523429000
      049076720
      720
      מחלקת חינוך
      לורן עמר
      אדמיניסטרציה
      049076706
      706
      מחלקת חינוך
      שירי סלע
      קב"ס
      049076709
      709
      מחלקת חינוך
      לחן ויילר
      רכזת גיל הרך
      מוגנות קהילתית
      גלית פטשניק
      מנהלת תוכנית מוגנות
      0538058463
      049076717
      717
      מחלקת הנדסה
      טל' לתיאום: 04-6018114
      מחלקת הנדסה
      דורון לבב
      מהנדס
      0543895132
      049076705
      713
      מחלקת הנדסה
      צליל פלד חייקה
      הנדסאית
      0526746799
      046018114
      מחלקת הנדסה
      נור דבור
      רכזת רישוי ופיתוח
      049076719
      מחלקת הנדסה
      ראשד סרחאן
      מנהל פרוייקטים
      049076713
      מחלקת אחזקה
      עדנאן סלימאן
      אחזקה
      0524296685
      049076715
      715
      וטרינר
      ד"ר אסף ירום
      וטרינר
      0522814114
      049076706
      706
      מחלקת חשמל
      אבו יוסף חסיין
      חשמלאי
      0524296686
      049076721
      721
      מחלקת איכו"ס ופיקוח
      יריב ליבליה
      מנהל מחלקה
      0504076217
      049076717
      מחלקה לשירותים חברתיים
      ענת גנץ אייזנברג
      מנהלת המחלקה ועו"ס ותיקים
      0525798042
      מחלקה לשירותים חברתיים
      רחלי נופר
      עו"ס , מנהלת נתיבים להורות ותחנה לטיפול משפחתי
      0522816602
      מחלקה לשירותים חברתיים
      רעות אברמסון
      עו"ס משפחה
      0528313351
      מחלקה לשירותים חברתיים
      אנג'ל מנגוני
      עו"ס נוער וצעירים
      0585816693
      מחלקה לשירותים חברתיים
      סיוון בקשאל תאני
      עו"ס מעגלי חיים נוער
      0544363533
      מחלקה לשירותים חברתיים
      אנאעם ברהום
      עו"ס מעגלי חיים צעירים
      0522466926
      מחלקה לשירותים חברתיים
      דיה עייני יוסף
      עו"ס, רכזת נתיבים להורות גיל הרך
      0503002704
      מחלקה לשירותים חברתיים
      אתי קוגן
      רכזת מועדון מועשר
      0526184144
      מחלקה לשירותים חברתיים
      טל קאופמן
      תקציבנית
      0523968338
      שפ"ח - שירות פסיכולוגי חינוכי
      קלאודיה טופולנסקי
      מנהלת שפ"ח
      049573971
      שפ"ח - שירות פסיכולוגי חינוכי
      מזכירות
      049573970

      ימים ושעות קבלת קהל


      קבלת קהל במזכירות המועצה בימים א'-ה'
      בין השעות 8:30-16:00
       
       
      מחלקת גבייה
       
      שעות קבלת קהל במשרדים
      יום ב' : 16:00-18:00
      יום ד' : 8:30-12:00
       
      שעות מענה טלפוני
      יום א': 10:00-14:00
      יום ב': 8:30-12:00
      יום ד': 12:00-16:00
       
      שני  04-6018113
      עביר  04-9076714
       
      בימים ג' ו- הלא תתקיים קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני במחלקת גבייה.
       
      שאר המחלקות בתיאום מראש:
      מחלקת חינוך, לורן  04-9076706
      מחלקת הנדסה, צליל  04-6018114